Vystudoval obor Užitá fotografie. V roce 2012 byl členem týmu Láska, který vyhrál festival Prague 48 Hour Project a v celkovém vyhlášení v Los Angeles získal dvě ceny. Byl fotografem týmu dakarské závodnice Olgy Roučkové. Fotografie byly publikovány v časopisech Quad, Playboy a v reklamní kampani firmy Big Shock. Dále fotografoval pro Sherlog, Navitel a tým MRG. Jako fotograf se zúčastnil závodu Africa Eco Race 2020 pro tým Tomáše Tomečka TATRA TOM RACING. V současné době se soustřeďuje hlavně na portrétní a sportovní fotografii a to hlavně z rallye. 

Je jedním z odborníků, kteří vyučují na naší škole. V dalším textu máte možnost se blíže seznámit s jeho profesním zaměřením.

Kresby a plastiky se nacházejí v soukromých sbírkách a ve sbírkách některých státních muzeí, neopomenutelně v Jeruzalému a také v národním památníku Terezín. Sochařské memoriály jsou umístěny ve Francii, Izraeli, České republice, většina je věnována paměti obětem Šoa. Uskutečnil devatenáct vlastních výstav, vystavuje od roku 1990. V současnosti žije a pracuje v Praze. Je ženatý a má tři děti. Je občanem státu Izrael.

Výstavy ( od roku 2000) :

Vyučující na naší škole má vytvořen vlastní projektový web.

Naleznete jej na adrese http://oxanaherodesova.com/rodes

Vystudoval Akademii výtvarných umění v Praze. Studoval dva a půl roku v malířském ateliéru Michaela Rittsteina, absolvoval semestrální stáž v malířské škole profesora Jiřího Sopka a následně v Šalounově ateliéru u profesora Jana Mladovského, dále studoval tři roky v ateliéru grafiky u profesorora Vladímíra Kokolii, kde diplomoval. Vedle výuky v Soukromé střední škole a základní škole (1. KŠPA) Praha, vede kurzy malby a kresby od roku 2010.

Odkaz na stránky

Absolventka magisterského studijního programu ateliéru Kniha a tvarování papíru na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni. V roce 2017 odjela na studijní pobyt do Bulharska, kde půl roku navštěvovala ateliér Kniha a tisková grafika na Národní akademii umění v Sofii.

 

Zúčastnila se soutěže Mladý obal 2017, kde se se svým obalem na antistresový míček v podobě leporela umístila ze 744 návrhů v top 40.

 

Mimo studium a výuku se věnuje zakázkové tvorbě grafického designu a sazbě knih.

Blíže Odkaz na stránky